Warsztaty teatralne

„Język jest teatrem, w którym słowa są aktorami” (F. Brunetiere)

Wchodzenie w najróżniejsze role jest naturalną umiejętnością dzieci.

Wchodzenie w najróżniejsze role jest naturalną umiejętnością dzieci.

Odgrywanie w różnych sytuacjach ról, scenek oraz przedstawień to jedna z najważniejszych technik stosowanych w nauczaniu języków w szkole Broadway. Broadway Drama Club to wyjątkowy autorski projekt zakładający wykorzystanie metody dramy do przełamywania barier w nauce języka angielskiego, nabierania pewności siebie w komunikacji z innymi, stosowania całych fraz języka w przyjaznym dzieciom kontekście, a przede wszystkim czerpania dobrej zabawy z przygotowań spektaklu dla rodziców, którym zwieńczone zostaną warsztaty.

W trakcie warsztatów Broadway Drama Club dzieci będą miały:

  • niezwykłą okazję przygotować od postaw spektaklu, w tym scenografii, choreografii, kostiumów i zaproszeń, ćwicząc jednocześnie intensywnie słownictwo, wymowę, prawidłową artykulację i dykcję.
  • możliwość poznania i przećwiczenia słownictwa z różnych obszarów dzięki starannie dobranym technikom teatralnym, zapewniającym wyjątkowo intensywne stosowanie języka angielskiego w scenkach, improwizacjach, piosenkach, pantomimie czy parodii.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 9-11 lat do wzięcia udziału w wyjątkowej przygodzie poznawania języka angielskiego w krainie teatru i dramy.

Warsztaty teatralne Broadway Drama Club

Grupa wiekowa: 3 - 5 kl. szk. podst.

Czas trwania: październik 2016 – maj / czerwiec 2017MASKI-01

Ilość godzin kursu: 50 zajęć (1 x 90 min. / tydz.)

Dni i godziny zajęć: piątek po południu

Liczba dzieci w grupie: ok. 10 lub więcej (w zależności od planowanego przedstawienia)

Koszt: 700 zł za 50 zajęć po 90 min.

Zapytaj nas o szczegóły!

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko stało się częścią grupy, która w kreatywny, a jednocześnie skuteczny sposób obcuje z językiem angielskim, serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza, któy znajduje się pod relacją filmową.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z pierwszego w tym sezonie przedstawienia naszych aktorów Broadway Drama Club 2015/6. Przedstawienie nosi tytuł "Merry Christmas".

 


ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA WARSZTATY

Data urodzenia dziecka:

Wysyłając formularz zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Językowe Broadway moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych. Jednocześnie mam prawo do ich poprawiania i usunięcia.


Dziękujemy za wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Polecamy również:

Jak uczymy dzieci?

Rodzice pytają ...

Kurs Teddy Eddie and his sock - angielski dla dzieci w wieku 4 - 6 lat

Broadway JUNIOR - angielski dla dzieci w wieku  7 - 12 lat

Hiszpański dla dzieci Gratis!

Niemiecki Gratis!