Egzamin gimnazjalny

Program językowy EGZAMIN GIMAZJALNY stanowi kompleksowe przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego. Kurs prowadzony jest w oparciu o wymagane standardy egzaminacyjne i objemuje wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach egzaminu na obu poziomach zaawansowania. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie jego strukturę oraz typy zadań. Wsystko po to, aby skutecznie przygotować się do pomyślnego zdania egzaminu.


Program EGZAMIN GIMNAZJALNY

Grupa wiekowa: gimnazjaliści

Poziom zaawansowania: podstawowy i rozszerzony

Czas trwania kursu: wrzesień 2017 – kwiecień / maj 2018

Ilość godzin kursu: 120 godzin lekcyjnych (2 x 90 min. / tydz.)

Dni i godziny zajęć: ustalamy z grupą na spotkaniu organizacyjnym

Liczba dzieci w grupie: 8 – 10

Materiały dydaktyczne: wliczone w cenę kursu

Trzy warianty płatności:

  • opłata miesięczna: 1. rata x 270 zł i 8 rat x 180 zł
  • oplata w dwóch ratach: 1. rata x 900 zł (płatna we wrześniu) i 2. rata x 810 zł (płatna w styczniu)
  • opłata jednorazowa za kurs: 1710 zł

Zbijaj z nami cenę!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Z METODYKIEM BROADWAY

Data urodzenia:

Wysyłając formularz zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Językowe Broadway moich danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych. Jednocześnie mam prawo do ich poprawiania i usunięcia.


Dziękujemy za wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania sprawdzającego Twoje kompetencje językowe.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Data urodzenia:

Wysyłając formularz zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Językowe Broadway moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych. Jednocześnie mam prawo do ich poprawiania i usunięcia.


Dziękujemy za wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania potwierdzającego Twoje kompetencje językowe.

Polecamy również:

Darmowe KOREPETYCJE!