Egzamin maturalny

Program językowy EGZAMIN MATURALNY przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i obejmuje wszystkie bloki tematyczne, zagadnienia leksykalno – gramatyczne oraz funkcje językowe przewidziane w ramach matury. Na zajęciach szczególną uwagę poświeca się na rozwinięcie umiejętności mówienia i przełamanie bariery językowej, aby ułatwić efektywną komunikację w języku angielskim niezbędną do zdania części ustnej egzaminu. W programie każdego z kursów przewidziano egzaminy próbne, które pozwalają uczniom sprawdzić wiedzę, zredukować stres przed maturą, wyeliminować słabe punkty, a także wybrać odpowiednią strategię zdawania.

Program EGZAMIN MATURALNY

Grupa wiekowa: licealiści

Poziom zaawansowania: podstawowy i rozszerzony

Czas trwania kursu: wrzesień – kwiecień / maj

Ilość godzin kursu: 120 godzin lekcyjnych (2 x 90 min. / tydz.)

Dni i godziny zajęć: ustalamy z grupą na spotkaniu organizacyjnym

Liczba osób w grupie: 8 – 10

Zestaw kursanta i próbny egzamin maturalny w cenie

Trzy warianty płatności:

  • opłata miesięczna: 1. rata x 300 zł i 8 rat x 195  zł
  • oplata w dwóch ratach: 1. rata x 990 zł (płatna we wrześniu) i 2. rata x 870 zł (płatna w styczniu)
  • opłata jednorazowa za kurs: 1 860 zł

Zbijaj z nami cenę!

Jeśli nie odpowiadają Ci praca w grupie, skontaktuj się z nami, a umówimy Cię na zajęcia indywidualne.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Z METODYKIEM BROADWAY

Data urodzenia:

Wysyłając formularz zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Językowe Broadway moich danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych. Jednocześnie mam prawo do ich poprawiania i usunięcia.


Dziękujemy za wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania sprawdzającego Twoje kompetencje językowe.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Data urodzenia:

Wysyłając formularz zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Językowe Broadway moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych. Jednocześnie mam prawo do ich poprawiania i usunięcia.


Dziękujemy za wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania potwierdzającego Twoje kompetencje językowe.

Polecamy również: