Nasz Zespół

Marta Czarnocka
dyrektor metodyczny, lektor jęz. angielskiego
Lubię uczyć, bo edukacją otwieram okno na świat i pomagam w realizacji marzeń. Kiedy nie uczę, to sama się uczę :) lub podróżuję z rodziną po Polsce. Uwielbiam agroturystykę, ale tylko wegetariańską!
Weronika Chacińska
asystentka ds. obsługi klienta
Lubię pracę z ludźmi, bo poznawanie nowych osób sprawia mi wiele radości i dodaje nowych doświadczeń. Poza moją pracą uwielbiam czytać książki i podróżować a także uczyć się języków co pozwala jeszcze bardziej poszerzać mi swoje horyzonty.
Daniel Cichocki
lektor jęz. angielskiego
Lubię uczyć, bo przekazywanie wiedzy daje mi satysfakcję. Wyniki osiągane przez moich uczniów są dla mnie najlepszą nagrodą. Obserwowanie postępów nauki języka jest jak uzależnienie — im więcej uczę, tym bardziej chcę ten proces kontynuować : ). Kiedy nie uczę, to nadrabiam zaległości w świecie seriali i gier komputerowych.
Aleksandra Jurkowska
lektor jęz. angielskiego
Lubię uczyć, bo tak pokazuję innym, że nauka języka daje zarówno wiele radości jak i możliwość komunikacji z ludźmi i kulturami, których inaczej nie bylibyśmy w stanie poznać. Kiedy nie uczę, to czytam, robię zdjęcia i trenuję sztuki walki.
Izabela Kwaśniewska
lektor jęz. angielskiego
Lubię uczyć, bo sama lubię się uczyć. Każdy język to przygoda i podróż, w którą można wybrać się razem. Kiedy nie uczę, szukam w życiu nowych wyzwań, planuję podróże i powiększam moją kolekcję skarpetek, licząą obecnie ponad 200 par!
Tomasz Ługowski
lektor jęz. angielskiego
Lubię uczyć, bo język to moja pasja i część osobowości. Dzieląc się wiedzą sam również się rozwijam i poznaję przy tym wspaniałych ludzi. Kiedy nie uczę, to swoje zasoby kreatywności wykorzystuję jako kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny.
Kinga Parol
lektor jęz. angielskiego
Lubię uczyć, bo dzięki temu moi uczniowie kochani językiem angielskim się posługują i się przy tym nie krępują ☺ Na lekcjach dużo słów poznają i oceny super mają! Mnie duma rozpiera bo świat się przed nimi otwiera. Jednak każdy o tym wie, że odpocząć też się chce. W wolnej chwili, dla relaksu, spaceruję i anioły z masy solnej kreuję. ☺
Natalia Pawełkiewicz - Skup
lektor jęz. angielskiego
Lubię uczyć, bo praca z dziećmi i młodzieżą daje mi ogromną satysfakcję. Kiedy widzę jak moi uczniowie robią postępy i osiągają coraz większą pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim sprawia mi to radość. Kiedy nie uczę, to spędzam czas z rodziną.
Monika Staręga
lektor jęz. niemieckiego
Lubię uczyć, bo to moja pasja. Nauka to fascynująca podróż, którą lubię zarażać innych. Kiedy nie uczę, zbieram siły na kolejny rok oraz doszkalam siebie zgodnie z powiedzeniem "Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach..."
Anna Strąk
lektor jęz. angielskiego
Lubię uczyć, bo otaczam się inspirującymi ludźmi i sama staram się inspirować innych. Kiedy nie uczę, to dążę do spełnienia swoich marzeń - tych mniejszych i tych większych.
Wioleta Szandecka
lektor jęz. niemieckiego
Lubię uczyć, bo dzięki temu rozwijam się. Kiedy nie uczę to spędzam każdą wolną chwilę z moją rodziną. Uwielbiamy zwiedzać nasze urokliwe Podlasie☺. Moją pasją i ostoją jest mój skromny ogród, który każdego ranka zachwyca mnie na nowo swoim urokiem.
Małgorzata Urban
lektor jęz. niemieckiego
Lubię uczyć, bo nauczanie sprawia mi radość z poznawania nowych ludzi, miejsc i sytuacji. Zyskuję nową perspektywę i rozwijam się :) Kiedy nie uczę, to poświęcam się mojej pasji - historii sztuki. Lubię spędzać czas z rodziną i znajomymi.
Małgorzata Nieroda
lektor jęz. angielskiego
Lubię uczyć, bo sprawia mi to radość. Lubię patrzeć jak rozwijają się moi uczniowie, jak z roku na rok udowadniają, że mogą więcej. Kiedy nie uczę, to rozwijam swoje pasje, zachwycam się pięknem natury, spędzam czas z bliskimi i zdobywam szczyty górskie.
Miejsce na Twoje zdjęcie :)
Czy nauczanie języka angielskiego lub niemieckiego to Twoja pasja i sposób na życie? Czy posiadasz kierunkowe wykształcenie? Czy lubisz wyzwania i innowacyjne metody nauczania? Czy masz życzliwe podejście do ludzi? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, to zapraszamy Cię do naszego Zespołu!