Poziomy

POZIOMY

Podczas pierwszego kontaktu z kursantem najważniejsze jest przydzielenie go do odpowiedniej grupy. Dobierając odpowiedni program językowy uwzględniamy wiek, wiedzę z języka angielskiego oraz potrzeby ucznia. Wierzymy, że tylko wiekowo i poziomowo dobrane grupy osiągną pełnię swojego potencjału.

System nauczania w Centrum Językowym Broadway został stworzony w oparciu o Ramowy Opis Kompetencji Językowych Rady Europy - CEFR oraz egzaminy Cambridge.

tabela poziomówAby osiągnąć poziom komunikatywności należy ukończyć co najmniej 360 godzin kursu - ok. 3 lata nauki w trybie kursów standardowych (2 x 90 min. / tyg.).

Aby dojść do poziomów kursów egzaminacyjnych oraz umiejętności samodzielnego posługiwania się językiem należy ukończyć co najmniej ponad 480 godzin kursu - ok. 4 lata nauki w trybie standardowym.

Osiągnięcie poziomu komunikatywności uzależnione jest od tempa nauki, systematyczności, motywacji oraz poziomu kształcenia, nad którym  pełni nadzór lektor i metodyk o odpowiednich kwalifikacjach.

A TO WSZYSTKO W CENIE KURSU!

... aby nauka stała się przygodą ...

 • zestaw kursanta: podręcznik, zeszyt ćwiczeń i płyta CD/DVD do samodzielnej pracy w domu;
 • Book Club, czyli dostęp do wielu pozycji literatury obcojęzycznej, testów egzaminacyjnych, płyt CD oraz DVD;
 • Quizlet, czyli niezapominajki językowe online będące świetnym sposobem na utrwalenie słownictwa;
 • projekty zespołowe, które dodatkowo zachęcają dzieci i młodzież do korzystania z różnych źródeł nauki języka obcego, takich jak Internet, film i muzyka;
 • zajęcia interaktywne - tablica multimedialna w połączeniu z dostępem do Internetu jest zarówno dla lektorów, jak i studentów źródłem nieograniczonych możliwości;

... aby nauka nie szła w las ...

 • internetowy dzienniczek ucznia, który umożliwia uczniom i rodzicom całodobowy wgląd do ocen oraz frekwencji na zajęciach.
 • plac zabaw online dla kursantów Teddy Eddie
 • egzamin semestralne pisemne i ustne podsumowujące dany etap nauki.
 • egzaminy próbne pozwalające ocenić poziom wiedzy w trakcie przygotowań do egzaminów ósmoklasisty, maturalnego oraz Cambridge;
 • semestralny raport z postępów i frekwencji będący procentowym podsumowaniem nauki z wyszczególnieniem takich umiejętności językowych jak słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie.
 • plan wynikowy, czyli zakres tematyczny, gramatyczny oraz funkcje językowe opanowane przez ucznia w trakcie kursu.

... aby nie było wymówek ...

 • platforma LangLion z informacją dla nieobecnych, dotyczącą materiału zrealizowanego na zajęciach oraz zadanej pracy domowej.
 • 'korki we wtorki' dla osób nieobecnych na zajęciach, które chciałyby nadrobić zaległości.

Sprawdź co Ci się należy

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Z METODYKIEMjeśli chcesz abyśmy sprawdzili Twój poziom językowy.

Data urodzenia:

Wysyłając formularz zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Językowe Broadway moich danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych. Jednocześnie mam prawo do ich poprawiania i usunięcia.


Dziękujemy za wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania sprawdzającego Twoje kompetencje językowe.

Polecamy również:

O nas - nasza misja, wizja i wartości

Nasze metody - eklektyzm w najlepszym wydaniu

Opinie