Angielski w komunikacji

W bieżącym roku szkolnym nie prowadzimy już zapisów na grupowe zajęcia dla osób dorosłych. Zapraszamy na zajęcia indywidualne.

ELASTYCZNA FORMUŁA. Dopasujemy się do Ciebie.

  • Sam decydujesz o dniach, godzinach i miejscu zajęć. Uczysz się więc wtedy, kiedy jest Ci najwygodniej.
  • Metodyk we współpracy z Tobą tworzy program kursu, nakreśla ścieżkę rozwoju językowego i monitoruje postępy.
  • Jeżeli musisz opuścić zajęcia, możesz odwołać je z odpowiednim wyprzedzeniem. Wtedy zajęcia nie przepadają, a jedynie zostają przesunięte na inny termin.

W koszt kursu wliczona jest bezpłatna kwalifikacja. Odbywa się ona przed rozpoczęciem zajęć, w celu ustalenia poziomu ich zaawansowania. Kwalifikacja jest podstawą do dobrania dla ucznia odpowiedniego programu zajęć i materiałów, z których będzie on korzystał podczas kursu.

NASZA OFERTA (jęz. angielski, klient indywidualny)

Aby uzyskać więcej szczegółów, skontaktuj się bezpośrednio z lektorem prowadzącym zajęcia indywidualne - kom. 509 666 949

Indywidualny kurs języka ogólnego dla dorosłych - 60 zł / 60 min.

Indywidualny kurs języka specjalistycznego / biznesowego dla dorosłych - 60 zł / 60 min.

Zapytaj nas o ofertę dla firm.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

  1. Wypełnij formularz poniżej.
  2. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy termin spotkania z metodykiem Broadway.
  3. Określimy Twój poziom zaawansowania na podstawie testu poziomującego.
  4. Po krótkiej rozmowie, uzupełnimy ocenę poziomu zaawansowania informacjami o Twojej biegłości w konwersacji, poznamy bliżej Twoje potrzeby i styl nauki, aby zaproponować optymalny program kursu indywidualnego.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Z METODYKIEM BROADWAY

Data urodzenia:

Wysyłając formularz zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Językowe Broadway moich danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych. Jednocześnie mam prawo do ich poprawiania i usunięcia.


Dziękujemy za wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania sprawdzającego Twoje kompetencje językowe.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Data urodzenia:

Wysyłając formularz zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Językowe Broadway moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych. Jednocześnie mam prawo do ich poprawiania i usunięcia.


Dziękujemy za wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania potwierdzającego Twoje kompetencje językowe.

Polecamy również:

Nasza metoda - eklektyzm w najlepszym wydaniu

Jakość nauczania

Język dla specjalistów

Zajęcia indywidualne