Egzamin Ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty jest egzaminem obowiązkowym, co oznacza, że każdy uczeń musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę. Nie jest określony minimalny wynik, jaki uczeń powinien uzyskać, dlatego egzaminu ósmoklasisty nie można nie zdać.

Nasz program językowy EGZAMIN ÓSMOKLASISTY stanowi kompleksowe przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego. Kurs prowadzony jest w oparciu o wymagane standardy egzaminacyjne i obejmuje wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach egzaminu na obu poziomach zaawansowania. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie jego strukturę oraz typy zadań. Wszystko po to, aby skutecznie przygotować się do pomyślnego zdania egzaminu.

Przygotowanie do egzaminu jest częścią programów Teens A2 i Teens A2+.


Program EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Grupa wiekowa: 7 i 8 kl. SP

Poziom zaawansowania: podstawowy i rozszerzony

Czas trwania kursu: wrzesień - maj/czerwiec

Ilość godzin kursu: 65 lekcji (2 x 75 min / tydz.)

Dni i godziny zajęć: ustalamy z grupą na spotkaniu organizacyjnym

Liczba osób w grupie: 8 – 10

Trzy warianty płatności:

  • opłata miesięczna: 9 rat x 195 zł
  • opłata za zestaw kursanta: 100 - 120 zł

Zbijaj z nami cenę!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Z METODYKIEM BROADWAY

Data urodzenia:

Wysyłając formularz zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Językowe Broadway moich danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych. Jednocześnie mam prawo do ich poprawiania i usunięcia.


Dziękujemy za wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania sprawdzającego Twoje kompetencje językowe.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Data urodzenia:

Wysyłając formularz zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Językowe Broadway moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych. Jednocześnie mam prawo do ich poprawiania i usunięcia.


Dziękujemy za wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania potwierdzającego Twoje kompetencje językowe.