Opinie

Mój syn Patryk zlamał nogę na feriach we Włoszech , był operowany i musiał zostać w tamtejszym szpitalu , nie martwiłam się ,kiedy usłyszałam jak dobrze komunikuje się z personelem . W takich sytuacjach to bardzo ważne . Dziękuje BROADWAY za to.

Ewa, mama Patryka,

Mam zaszczyt bardzo serdecznie podziękować "Ekipie Broadway" za bardzo profesjonalne przygotowanie językowe. Dzięki Wam udało mi się przełamać bariery językowe, coś co było niemożliwe stało się możliwe! Kurs był bardzo intensywny więc pragnę podziękować za włożony wysiłek oraz energię! Dziękuję również za poświęcony dla mnie czas, niesamowitą cierpliwość oraz za wspaniałą atmosferę i relację pomiędzy uczniem a nauczycielem. Jesteście świetni w tym co robicie a do tego posiadacie bardzo wysoki poziom nauczania - oby tak dalej!!
Mam nadzieje do zobaczenia jesienią! :)

Sylwia, klient instytucjonalny,

Serdeczne podziękowania dla Broadway za ostatnie pół roku nauki, fachowy i miły personel oraz ciekawe i aktywne zajęcia! Jestem bardzo zadowolony z nauki w Broadway i zamierzam dalej tu się kształcić! Thank you very much!!! :)

Robert, klient instytucjonalny,
"... panuje tutaj luźna oraz miła atmosfera, co sprzyja efektywnej i przyjemnej nauce."

"... panuje tutaj luźna oraz miła atmosfera, co sprzyja efektywnej i przyjemnej nauce."

Co najważniejsze w Broadway nauczyłem się języka obcego, swobodnego stosowania jego w praktyce, komunikowania się bez przeszkód, a nie tylko rozwiązywania testów i zdawania egzaminów (chociaż i do tego zostałem tutaj znakomicie przygotowany). Wydaje mi się, że relacja uczeń - nauczyciel nie jest taka "sztywna" jak w szkołach państwowych i dzięki temu panuje tutaj luźna oraz miła atmosfera, co sprzyja efektywnej i przyjemnej nauce. Bez wątpienia mogę polecić tę szkołę każdemu, bez względu na wiek czy umiejętności językowe.

Łukasz, absolwent "Prusa", 7 lat w Broadway!,